Radziejowska Małgorzata

Urodziła się w 1971 r. w Sanoku. Od kilkunastu lat jest związana z branżą informatyczną. Skupia w sobie dwa światy – jeden ścisły, zaplanowany, konkretny – inżynierski; drugi oderwany od rzeczywistości, pełen różnorodnych doznań, olśnień, pogoni za chwilą.
Fotografią zajmuje się od kilku lat – odkrycie potencjału nastąpiło nagle i było zaskakujące dla niej samej. Dziś nie wyobraża sobie życia bez chwil zapomnienia z aparatem. Nie potrzebuje wyjazdów w odległe zakątki, aby tworzyć nowe cykle zdjęć. Interesuje ją wciąż coś nowego: płynnie przechodzi z form makro do reportażu. Ma głowę pełną pomysłów twórczych, jeszcze niezrealizowanych. Chłonie wiedzę od doświadczonych fotografików ulepszając swój warsztat.
Dorastając w Sanoku żyła pośród różnych religii i narodowości, co zaowocowało cyklem wystaw fotograficznych pod wspólną nazwą „Cerkiewne Opowieści”, ukazujących życie i umieranie cerkwi – zarówno budowli, jak i cerkwi o ludzkim obliczu. Cały projekt prezentujący różnorodność wyznaniową oraz przenikanie się kultur miał już osiem odsłon w wielu miejscach Polski (m.in. w Muzeum Archidiecezjalnym oraz Pałacu Sztuki w Krakowie) i poza jej granicami (Budapeszt), Ponadto ma na swym koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, a także nagrody w konkursach fotograficznych.
Do Krakowskiego Klubu Fotograficznego należy od 2015 r., jest też członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.