Świat Agnieszka

Portret

Artysta fotografik. Lekarz.Pediatra.
Ukończyła Szkołę Kreatywnej Fotografii Krakowskich Szkół Artystycznych. Jest absolwentką Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej. Uczestniczyła w Warsztatach Masterclass Fotografii Teatralnej z K.Bielińskim (Instytut Teatralny im.Z.Raszewskiego). Od 2019 roku jest członkiem Krakowskiego Klubu Fotograficznego, gdzie zdobyła tytuł Fotografa Roku 2019. Jest laureatem międzynarodowego konkursu Child Photo Competition,Warsaw Photography Awards, konkursów Portret 2018, Portret 2017. Brała udział w przeglądach portfolio w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie (projekt Lato małych ludzi) oraz Foto Art Festiwal w Bielsku Białej ( projekt Nurt miasta). Jej prace prezentowane były podczas międzynarodowego festiwalu: „Through a mother`s & father`s eyes photography” Amsterdam 2019r. Fotografie publikowała na łamach magazynu fotograficznego NAF, magazyny artystycznego Tuba oraz w Dzienniku Polskim.
Jest autorką ponad 100 fotografi opublikowanych w Photo Vogue.it.
Jest autorką licznych reportaży sportowych z wydarzeń ogólnopolskich i regionalnych. Jest akredytowanym fotografem wydarzeń modowych (Cracow Fashion Week , HiFashion Show, Focus on Fashion) Jest akredytowanym fotografem dziecięcym Akademii Fotografii Dziecięcej.
Jest autorką wystaw indywidualnych: „Etno. Wehikuł czasu” 2018r. oraz „Bardzo Bliski Wschód” 2020r.
Brała udział w wystawach grupowych: „Dziwny jest ten świat” 2020r., „Poza rzeczywistością. Fotografowanie teatru” 2020r., „Focus on fashion” 2020r., „Oto kot” 2020r., „Muzyczne inspiracje” 2020r., „Krakow Street Photo Festival” 2019r.,