Bałaban Bartłomiej

WYKSZTAŁCENIE I AKTYWNOŚĆ ZAWODOWA:
2015 rok
•    Przyznanie dyplomu kwalifikacji zawodowych wydany przez Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej-Stowarzyszenie Twórców.
2009 rok
•    Absolwent Niepublicznej Zaocznej Szkoły Policealnej Nr2 dla dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Krakowie o specjalności: FOTOTECHNIK
•    Członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej - Stowarzyszenie Twórców
2008 rok

•    Członek Rzeczywisty Krakowskiego Klubu Fotograficznego

WYSTAWY INDYWIDUALNE
2014 rok
•    Wystawa pt " Kobieta to ..." Bałtycka Galeria Sztuki w Koszalinie
2013 rok
•    Wystawa pt " Ludzie i szkło" Mała Galeria RTF; Radom.
•    Wystawa pt "Magia barw w akcie " Dom Kultury "Idalin"; Radom.

2012 rok
•    Wystawa "Magiczne Ciała" Kraków ; "Kazimierz" Klub Kultury .
•    Wystawa "ACTUS" Gorlice; Gorlickie Centrum Kultury;Dom Polsko Słowacki im. Duśana Jurkovića.
•    Wystawa pt " Akt-ideał formy" Kraków ; "Kazimierz" Klub Kultury.
•    Wystawa pt " ACTUS " Centrum Sztuki Mościce; Red Galery Cafe.
2011 rok
•    Wystawa pt"ACTUS" Kraków ; "Kazimierz" Klub Kultury
•    Wystawa pt "STUDIO DEL CORPO" Kraków ; Klub " CARYCA".

2008 rok
•    Wystawa "Portret"; Kraków ; Galeria "Tajemniczy Ogród".

WYSTAWY ZBIOROWE
2015 rok
•    Udział w wystawie przeglądowej KKF-u "CZŁOWIEK" styczeń -luty;
      Nowohuckie centrum Kultury
2013 rok
•    Udział w wystawie przeglądowej KKF-u " FOTOGRAFIE 2013"styczeń-luty ; Nowohuckie Centrum Kultury.
2012 rok
•    Udział w wystawie zbiorowej " UWAGA -WODA" Kraków ; Cztery Pokoje; Art Cafe.
2010 rok
•    Udział w wystawie przeglądowej KKF- u " REPORTAŻ "styczeń-luty ; Nowohuckie Centrum Kultury
2009 rok
•    Udział w wystawie pokonkursowej " PORTRET" Koło; Miejski Dom Kultury
2007 rok
•    Udział w wystawie pokonkursowej " Ocalić od zapomnienia" Kraków; Międzynarodowe Centrum Kultury

PUBLIKACJE
2012 rok
•    Gazeta " Fotografia& aparaty cyfrowe" Szkoła Fotografii - Galeria czytelników.
2011 rok
•    Gazeta " Fotografia &aparaty cyfrowe" Szkoła Fotografii-galeria czytelników.
NAGRODY

2014 rok
•    Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w pierwszym międzynarodowym konkursie fotograficznym ckfoto.pl w kategorii otwartej /open color/monochrome
2007 rok