Małota Paweł

Miłośnik pejzażu, a także złomowisk. Nie obcy mu jest też portret i fotografia reżyserowana. Obecnie fotografuje, maluje i „dłubie” na komputerze. Lubi samotne wyprawy z aparatem i statywem, przemierza pola i łąki w poszukiwaniu ciekawych tematów. Autor siedmiu wystaw indywidualnych. Ostatnia pt. „Fotografia, grafika, malarstwo” prezentowana była w klubie „Zaułek” w kwietniu 2004 r. Autor wysyła czasem zdjęcia na konkursy.

Członek Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, Krakowskiego Klubu Fotograficznego, grupy „KontraZ” oraz malarskiej „Paleta”. Chętnie wymienia doświadczenia z różnymi grupami. Ma na swoim koncie kilka publikacji w prasie codziennej i pismach fotograficznych. Współpracownik-ilustrator wydawnictwa „Espe”.

Zaprasza na: www.malota.com.pl