Gawin Artur

Z zawodu poligraf. Fotografią zainteresował się w piętnastym roku życia. Jest miłośnikiem górskich wycieczek i tenisa. Jego ulubione tematy w fotografii to pejzaż i martwa natura. Aktualnie zajmuje się fotografią otworkową.

Wielokrotny laureat konkursów fotograficznych pt. „Ocalić od zapomnienia”.

Wystawy indywidualne: Pałac pod Baranami w Krakowie (1979), Dom Kultury w Myślenicach (1980), Młodzieżowy Dom Kultury w Ciechanowie (1981).
Po długiej przerwie powrócił do fotografii w 2004r. Wystawy zbiorowe: "Wenecja w Krakowie", "II semestr Kraków 2005", "Międzynarodowy Salon - Martwa Natura w Fotografii" - Częstochowa 2005 (dyplom Fotoklubu RP), "Fotografia otworkowa Kraków 2005", uczestnik "I Festiwalu Fotografii Otworkowej" - Jastrzębie Zdrój 2005.
Od 2004 roku członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego oraz Grupy Fotograficznej "Czas B".

www.arturgawin.com.pl