Bik Paweł

Fotografuję od wielu lat. Wszystko może być ciekawe. Najbliższe otoczenie w którym się znajdujemy jest tak fascynujące. Wyschnięta jesienna trawa, zmrożone listki, dzięcioł na drzewie. Trzeba tylko zwrócić nań uwagę. Staram się pokazać takie obrazy najlepiej jak potrafię. Również miejsca, które udało mi się zobaczyć z bliska. 

Zdjęcia nocne i te, zrobione w słabym świetle, wymagające dodatkowej obróbki podczas wywoływania, lubię najbardziej. Ostatnio zabrałem się za gumę chromianową i fotografowanie ludzi.

Jestem członkiem KKF od kilku lat.

Udział w wystawach:

2012
„Uwaga – woda” – Art-Cafe „Cztery Pokoje” w ramach polsko-niemiecko-czeskiego projektu „Uwaga-woda” realizowanego przez klub „Foto-Pasja” z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
udział w wystawie grupowej
„Muzeum Lotnictwa w obiektywie KKF” – Muzeum Lotnictwa w Krakowie, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Dom Kultury w Jarosławiu.
udział w wystawie grupowej

2013
Blues Blues Blues - spojrzenie spod sceny - Antoni Szczepanik, Paweł Bik – klub Zaraz Wracam, Kraków 10-12 2013, klub muzyczny Bombay Tarnów 2014, Konstancin-Jeziorna, 2014, Krynica ekspozycja podczas sympozjum lekarskiego 2015
wystawa indywidualna

2014
Wystawa roczna Krakowskiego Klubu Fotograficznego, 2013 NCK Kraków 1.2014
udział w wystawie grupowej

2015
Wystawa roczna Krakowskiego Klubu Fotograficznego, 2014 NCK Kraków 1.2015
udział w wystawie grupowej
Pewnie będzie ich więcej.

Mam swoją stronę internetową - www.pociemku.pl